Xiaomi Mi Pad 2 64GB wyprzedany w niecałą minutę!

Xiaomi Mi Pad 2 64GB wyprzedany w niecałą minutę!


W poprzednim miesiącu Xiaomi oficjalnie zapowiedziało drugą edycje tabletu Xiaomi Mi Pad 2 w dwóch wersjach pojemnościowych. Tablet w wersji 16 GB pamięci wewnętrznej trafił chwile później do sprzedaży, na wersję 64 GB musieliśmy poczekać jednak do teraz. Interesuje Was jaką popularnością cieszył się najnowszy tablet? Już Wam mówimy! Xiaomi Mi Pad 2 w wersji 64GB zniknął z sprzedaży w mniej niż minutę! Aktualnie na stronie producenta możemy znaleźć jedynie informacje o braku dostępności.

Co takiego tablet miał w sobie? Dlaczego tak szybko się sprzedał? Dobre pytanie! Urządzenie zostało wyposażone w procesor Intel Atom X-8500 z ekranem o wielkości 7,9 cala o rozdzielczości 2048 x 1536 oraz 2 GB pamięci RAM. Jeżeli chodzi o multimedia, z tyłu możemy znaleźć aparat 8 Mpix, natomiast selfie zrobimy aparatem o rozdzielczości 5 Mpix. Całość zasilana jest baterią 6190 mAh, którą naładujemy nowym złączem USB typu C.

Cena za urządzenie w wersji 16GB to około 153$ natomiast za wersję 64GB to około 200$. Prawda, że przystępnie? Czekacie na kolejną dostawę?

Źródło: GizmoChina, gsmarena