Ulefone Vienna - znamy specyfikację muzycznego smartfona

Ulefone Vienna – znamy specyfikację muzycznego smartfona


Współcześnie, wielu producentów smartfonów próbuje zachęcić do kupna danego urządzenia coraz to nowszymi podzespołami. Jednych zadowolić ma wydajny procesor i duża ilość pamięci RAM, drugich bardzo dobry aparat, a jeszcze innych intersuje po prostu wygląd samego telefonu. Ale co jeśli jesteśmy zagorzałymi fanami muzyki i pragniemy telefonu, na którym dźwięk naszych ulubionych piosenek będzie najlepszej jakości? Specjalnie dla nas zaprojektowany został Ulefone Vienna.

banner2-710x399

Chiński producent zdecydowanie zadbał o to, aby fani dobrego brzmienia znaleźli coś dla siebie w tym smartfonie. Niech świadczy o tym chociażby fakt, że Ulefone Vienna wyposażony został w specjalny chipset HiFi – NXP Smart Audio PA oraz charakteryzuje się stosunkiem sygnału do szumu na poziomie 109db. Wszystko to ma zapewnić jak najlepszy odbiór muzyki. Poza tym telefon wyposażony ma zostać w typowe podzespoły dla średniego segmentu. Dostaniemy więc 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, aparat o rozdzielczości 13 Mpix Panasonic MN34172 z podwójnym fleszem LED. Za działanie urządzenia odpowiadać ma ośmiordzeniowy procesor MT6753, który wspierany będzie przez 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Dla użytkownika Ulefone Vienna czeka 32 GB pamięci wewnętrznej, oczywiście z możliwością rozszerzenia jej przy użyciu karty microSD.

Ulefone-Vienna

Cena niestety nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że Ulefone Vienna ma być dostępny w następujących wersjach kolorystycznych: Grace Black, Space Grey, Silk White oraz Rose Golden. Jeśli cena będzie „niska”, jak zapewnie nas o tym producent, to najnowszy telefon może znaleźć swoje grono wielbicieli. Sam chciałbym się przekonać o faktycznej jakości dźwięku w tym muzycznym smartfonie.

  • Korarok

    Jedyny ostatnio wartościowy dla mnie wpis na tym portalu. I tematyką i jakością tekstu (bo co by można było zepsuć w newsie?).