Samsung Galaxy S7 - w chinach sprzedano prawie 10 milionów!

Samsung Galaxy S7 – w chinach sprzedano prawie 10 milionów!


Zaledwie tydzień po tym jak szef Samsung mobile, Koh Dong-jin ogłosił, że spodziewają się wyraźnej poprawy firmy po najnowszych flagowcach Galaxy S7 oraz S7 Edge. W dniu dzisiejszym Samsung z pewnością otrzymał dobre wiadomości.

Według najnowszego raportu liczba pre-orderów w Chinach została ustawiona na wynik 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. Warto jednak dodać, że w takim tempie liczba ta może osiągnąć nawet 15 milionów sztuk. Sprzedaż pre-orderowa zamyka się 18 marca.

Należy jednak pamiętać, że pre-order w Chinach nie jest tak bardzo popularny w stosunku do innych krajów, więc liczba sprzedanych urządzeń może się nieco różnić. Aktualnie pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie sprzedaż od koreańskiego producenta.

 • Ambasador marki Samsung

  Samsunga S7/S7edge to znakomity wyświetlacz Super AMOLED1440 x 2560 px (5,10″) 576 ppi Corning Gorilla Glass 4. Obsługa kart pamięci microSD, microSDHC, microSDXC. Pamięć RAM 4GB. Procesor 8 – rdzeniowy Samsung Exynos 8890 2,30 GHz. Ponadto bardzo dobry aparat 12 MP z technologią Dual PIXEL pozwala robić wyraźne zdjęcia (co można zaobserwować na zdjęciach załączonych w artykule). To wszystko sprawia, że Samsung S7 to urządzenie dla wymagających użytkowników ceniących klasę i innowacyjne rozwiązania.

 • tudor

  Co nie zmienia faktu, że konkurencja za mniejsze pieniądze oferuje podobne wyposażenie i możliwości.

  • http://www.mobilnyswiat.com.pl/ Damian „MasterThief” Marusiak

   Zgadzam się :) Zresztą niedługo będzie recenzja S7 i S7 Edge na portalu to sam zobaczysz 😀

   • Paweł Janiak

    Recenzje porównawcze flagowców różnych marek są już dostępne w sieci. Jak na razie nie trafiłem na żadną, w której Galaxy S7 przegrałby w kwestii np. aparatu. W nowym S7 zastosowano najnowszą technologię dual pixel, dzięki czemu aparat łapie ostrość porównywalnie szybko jak ludzkie oko. Ambasador marki Sasmung