Samsung Galaxy S7 edge: Snapdragon 820 VS Exynos 8890

Samsung Galaxy S7 edge: Snapdragon 820 VS Exynos 8890


W sieci pojawiły się pierwsze testy porównawcze flagowego modelu Samsung, mowa tutaj oczywiście o Galaxy S7 Edge, którego możemy otrzymać w dwóch wersjach, z procesorem Snapdragon 820 oraz Exynos 8890. Trzeba przyznać, że te dwa ultrawydajne procesory imponują wynikami w benchmarkach.

Jeżeli zastanawiacie się, który procesor wypada lepiej w najnowszych benchmarkach – nic straconego! Zapraszamy serdecznie do najnowszego testu, który przeprowadził portal GSMARENA. Znajdziecie w nim wszystkie testy porównawcze wymienionych wyżej procesorów.

Link znajdziecie tutaj:
Samsung Galaxy S7 Edge Benchmark Results

 • Ambasador marki Samsung

  Nie zmienia to faktu, że obecnie Samsung Galaxy S7 to najbardziej zaawansowany smartfon na rynku. Parametry flagowego smartfona Samsunga sprawiają, że jest to telefon stworzony dla osób nie idących na kompromisy. Tutaj jakość stawiana jest na pierwszym miejscu.

 • tudor

  Cieszy mnie to, że szajsung to nie jedyny dostawca telefonów ze Snap820 – tort się kurczy, firmie spada sprzedaż. Raz dałem się nabrać tej marce(Omnia kupiona parę tygodni po premierze), telefon trafił do firmowego serwisu bo żył własnym życiem i miał krzywy, wystający z jednej strony touchpad i odpowiedź „naprawiaczy” ten typ tak ma!, na dodatek ktoś podmienił baterię. Wolę kupić chińczyka z serwisem 7kkm od domu niż trzy razy droższego szajsunga z teoretyczną gwarancją.
  Polecam sprawdzić OnePlus, LeTv(LeEco), Xiaomi, ZTE i podobne.
  Nie dać się mamić metkami!

 • Paweł Janiak

  @tudor bardzo dziwna sytuacja, aż nie do uwierzenia. A pisałeś jakąś reklamację? Samsung dba o swoich klientów, więc taka sytuacja jest niedopuszczalna. Obecnie przy zakupie S7 otrzymujemy pakiet Guard S7, który daje ubezpieczenie wyświetlacza czy możliwość przedłużenia gwarancji do 3lat. Ambasador marki Sasmung