Kontakt


Paweł LeśniakPaweł Leśniak – Marketing Manager
pawel.lesniak@mobilnyswiat.com.pl
Jestem studentem informatyki, który zajmuje się głównie programowaniem i tworzeniem stron www. Hobbistycznie zgłębiam wiedzę na temat mobilnych technologii. Na stronie pełnię funkcję administratora głównego, jeżeli macie jakieś pomysły lub zastrzeżenia odnośnie portalu zapraszam do kontaktu.

Damian MarusiakDamian Marusiak – Redaktor naczelny    

damian.marusiak@mobilnyswiat.com.pl
Zajmuje się zagadnieniami związanymi z laptopami- jak dobrać do odpowiednich preferencji, możliwości mobilnych procesorów i kart graficznych itp. Można więc w sumie powiedzieć, że laptopy to takie moje oczko w głowie 😉

XeonTymson –  Project Manager  
tymson@mobilnyswiat.com.pl
Jestem licencjonowanym logistykiem, obecnie pracuję w firmie sprzedającej sprzęt komputerowy. Pasjonuje się muzyką, komputerami, grami i wirtualną rzeczywistością. No i piszę :)


Paweł LeśniakMarcin Nic – Redaktor   
marcin.nic@mobilnyswiat.com.pl
Z zawodu magister inżynier do spraw ochrony środowiska. Z zainteresowania miłośnik nowinek technologicznych. Zaangażowany i szczery tester smartfonów, nie bojący się pisać prawdy o jakiejkolwiek technologii.

JamesVoo

Marcin Skrzekut  – Redaktor    
marcin.skrzekut@mobilnyswiat.com.pl
Już niedługo kilka słów o sobie  :)

XerberAndrzej Peryt  – Redaktor   
andrzej.peryt@mobilnyswiat.com.pl
Absolwent informatyki, pasjonujący się światem sprzętu komputerowego, z naciskiem na laptopy których troszkę przez jego ręce przeszło 😉 Zapalony gracz i gadżeciarz. Pasjonat sportów walki, które trenuje, oraz tatuaży których wiele posiada 😉