pomoc

SSHD w laptopie czy dysk zewnętrzny?Wahasz się jaki produkt kupić? Potrzebujesz pomocy przy wyborze Twojego przyszłego urządzenia?  Dobrze trafiłeś! Oddaj się w nasze ręce, a na pewno kupisz swój wymarzony produkt!  Po prostu kliknij zakładkę „Zadaj Pytanie” opisz nam najdokładniej jak tylko możesz: zastosowanie urządzenia, jego rozmiary, mobilność a my zajmiemy się resztą! Czekamy na Twoje pytania! Kupuj tylko sprawdzone produkty! Oferujemy darmową, szybką pomoc techniczną!

Lista Pytań  Zadaj Pytanie  Szablon pytania Polecane Produkty Stron Główna  Kontakt 


 

0
Remigiusz (anonimowy)

Kupiłem ostatnio w sferis gamingowy laptop msi, mam w nim dysk ssd 120gb i chyba 1 TB zwykły. Miejsca już brakło i zastanawiam się nad wrzuceniem większego sshd do laptopa czy też może zakup sshd zewnetrznego. Chciał bym połączyć szybkość ssd i wielkość zwykłego HD a operuje często dużymi ilościami plików.

Remigiusz odpowiedział
  0
  Remigiusz (anonimowy)

  Czyli lepiej zainwestować w porządny duży ssd ze złączem usb 3.0? Kojarzy mi się jeszcze taka obudowa na dysk u kumpla na 2 wyjścia usb 2.0 jak podłączałem to do tych dwóch wejść usb 3.0 bo tyle chyba miał ten msi obok siebie ile dokładnie nie sprawdzę bo mi dzieciak okupuje laptopa to działało to cholernie  szybko.

  Remigiusz odpowiedział
   0

   Problem w tym, że SSHD jest tylko w niewielkim stopniu szybszy od tradycyjnego HDD. Trudno więc nazwać taki dysk pomostem między zwykłym talerzowym dyskiem a SSD 😉

   Mobilny Świat odpowiedział
    Dodaj zdjęcie do edytora dodaj zdjęcie z linku

    Statystyki pytania

    • Aktywne
    • Wyświetleń576 razy
    • Odpowiedzi2 odpowiedzi
    • Obserwatorzy0 followers
    Pytania i odpowiedzi są napędzane przez AnsPress