pomoc

Laptop do grania w okolicach 2000złWahasz się jaki produkt kupić? Potrzebujesz pomocy przy wyborze Twojego przyszłego urządzenia?  Dobrze trafiłeś! Oddaj się w nasze ręce, a na pewno kupisz swój wymarzony produkt!  Po prostu kliknij zakładkę „Zadaj Pytanie” opisz nam najdokładniej jak tylko możesz: zastosowanie urządzenia, jego rozmiary, mobilność a my zajmiemy się resztą! Czekamy na Twoje pytania! Kupuj tylko sprawdzone produkty! Oferujemy darmową, szybką pomoc techniczną!

Lista Pytań  Zadaj Pytanie  Szablon pytania Polecane Produkty Stron Główna  Kontakt 


 

0
Anonimowy

Od dłuższego czasu poszukuję w miarę taniego laptopa do grania. Nie oczekuję komfortu za kwotę 2000zł, ale chciałbym móc odpalić i przejść m.in. Wiedźmina 3. Poza tym ma służyć głównie do Facebooka, ew. jakiś mniej wymagających gier niż wspomniany Wiedźmin. Nie mam jakiś specjalnych oczekiwań, wątpię też w jakiś wydajny układ graficzny albo procesor, ale po prostu nie chcę już czekać z ograniem tej pozycji. Cokolwiek da się w tej cenie wycisnąć?

Mobilny Świat odpowiedział
  0

  Niestety w tej cenie nie ma laptopa, który komfortowo sobie poradzi z Wiedźminem 3, nawet na niskich detalach. Pozostaje już chyba tylko szukanie modeli z co najmniej GF840M na Allegro.

  Mobilny Świat odpowiedział
   0
   Anonimowy

   Sytuacja ma się tak, że potrzebuję przenośny komputer, a do tego chciałbym mieć sprzęt fabrycznie nowy, z gwarancją itd. Z grami na bieżąco już za bardzo nie jestem, jedyną pozycją jaką planuję teraz grać to wspomniany już Wiedźmin 3 i generalnie poza nim nie wiem kiedy i co będę chciał odpalić, nie mam czasu na granie, a po przejściu Wiedźmina 2 mam ogromną ochotę dotrzeć do zakończenia przygód Geralta.

   Anonimowy odpowiedział
    0

    W tym przedziale cenowym nie dostaniesz nic, co uciągnie Wiedźmina 3, możesz spróbować poszukać na allegro używanego Lenovo Y510 z procesorem Intel Core i5 oraz GT755.  Jeżeli chodzi o nowe produkty warto poszukać czegoś z Intel Core i5 oraz dedykowaną kartą graficzną GT840, jednak będzie naprawdę ciężko.

    Myślałeś może o złożeniu komputera stacjonarnego?

    Paweł Leśniak odpowiedział
     Dodaj zdjęcie do edytora dodaj zdjęcie z linku

     Statystyki pytania

     • Aktywne
     • Wyświetleń1055 razy
     • Odpowiedzi3 odpowiedzi
     • Obserwatorzy0 followers
     Pytania i odpowiedzi są napędzane przez AnsPress