Nowa wersja Zenfone 2 już dostępna

Nowa wersja Zenfone 2 już dostępna


Jakiś czas temu swoją premierę miał flagowy smartfon Asusa, czyli Zenfone 2. Telefon ten charakteryzował się tym, że miał wiele różnych wersji, w których zwykły użytkownik mógł się pogubić. Żeby tego było mało, producent wprowadza na rynek tańszy odpowiednik tego urządzenia.

Czym ma się różnić od pozostałych? Ma to być model wyposażony w 4 GB pamięci operacyjnej RAM i 16 GB wbudowanej pamięci. Dzięki zmniejszeniu ilości na dane dla użytkownika, możliwe było zredukowanie ceny smartfonu, która w jego przypadku wynosi 229 dolarów. Tak więc za tą kwotę tak naprawdę dostajemy flagowe urządzenie Asusa, z tą różnicą, że mamy mniej miejsca do wykorzystania. Pozostałe elementy, takie jak 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli), wydajny, 4-rdzeniowy procesor Intel Atom, przednią kamerkę 5 Mpix do wideo rozmów i selfie, aparat fotograficzny 13 Mpix z tyłu obudowy oraz dwa sloty na karty SIM, pozostają bez zmian.

Cena z pewnością sprawi, że urządzenie to znajdzie swoje grono zwolenników, bowiem w naprawdę przystępnej cenie otrzymamy wierną kopię flagowej wersji Asusa Zenfone 2, który jest udanym smartfonem, o czym przekonacie się niedługo z naszej recenzji.