Nowa wersja Asus Zenfone 2

Nowa wersja Asus Zenfone 2


Asus wszedł na rynek smartfonowy z bardzo ciekawą propozycją jaką był telefon Asus Zenfone 2, który dodatkowo doczekał się kilku różnych wariantów. Teraz producent decyduje się na nową propozycję, która zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji. Powitajcie Asusa Zenfone 2 Deluxe Special Edition.

Mówiąc w poprzednim zdaniu o wyróżnianiu się pośród konkurencji nie miałem na myśli trochę długiej nazwy, ale coś czego na pewno nie ma inny smartfon – prawie 400 GB wbudowanej pamięci. Producent zdecydował się na zainstalowanie 256 GB pamięci, z możliwością użycia karty microSD do 128 GB. Jak łatwo się domyślić, naprawdę trzeba by było się postarać, żeby zapełnić taką ilość pamięci. Jak przedstawia się pozostała część specyfikacji? Jest już mniej zaskakująca, ale nie oznacza to, że nie jest dobra. Smartfon ma zostać wyposażony w 5,5 calowy wyświetlacz z Gorilla Glass 3 o rozdzielczości Full HD, procesor Intel Atom Z3580 z układem graficznym PowerVR G6430, 4 GB pamięci operacyjnej RAM, oraz tylny 13 Mpix aparat i przednią 5 Mpix kamerę. Całość ma pracować w oparciu o system Android 5.0, wraz z autorską nakładką Asus Zen UI.

Niestety nadal nie jest znana data premiery, ani cena urządzenia. To samo należy powiedzieć o dostępności telefonu poza krajami rynku południowo- i północnoamerykańskiego.