Mobilne prezenty na walentynki 2015

Mobilne prezenty na walentynki 2015


W związku ze zbliżającym się okresem walentynkowym postanowiłem przygotować listę produktów ze świata elektronicznego, które spokojnie możemy ofiarować wybranej nam osobie.  Ceny tych produktów nie przekraczają w większości przypadków 200 zł, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. A więc ruszamy :)

Dla niego:

Pendrive Transcend JetFlash T3S 32GBTS4GJFT3S

Pendrive w obecnych czasach powinien spełniać trzy warunki – powinien być wytrzymały, niewielki oraz szybki. Produkt firmy Transcend bardzo dobrze wpasowuje się w ten trend. Jego korpus wykonany jest ze stopu cynku i stali nierdzewnej. Jego grubość to 2,54 milimetra (!) dzięki czemu facet wrzuci go do portfela i nie zgubi. Średnia prędkość zapisu to 20-25 Mb/s co powinno spokojnie wystarczyć do codziennej pracy. Cena? Wersja 32 GB to koszt około 80 zł, mniejsze pojemności już od 40 zł.

i-POWER PQI 7800 mAh

8Czasem bateria u chłopaka jest na wyczerpaniu i nie pomaga nawet włączenie trybu samolotowego. Wtedy do pomocy przyda się PowerBank firmy PQI. Pojemność tej baterii spokojnie wystarczy od 2-5 cykli ładowania (zależnie od użytej baterii w telefonie), a nowoczesny design i bardzo dobra jakość wykonania sprawi, że będzie to zdecydowanie udany prezent. Prezent uszczupli nas o około 80 zł.

 

Słuchawki SuperLux HD668B441056_2_f

Wygodne, dobrze brzmiące oraz tanie. Jeśli jesteś dziewczyną która chcę pokazać swojemu chłopakowi, że zadanie domowe zostało odrobione polecamy model firmy która zbiera fantastyczne recenzje.  Model HD668B potrafi pięknie zagrać a w cenie około 120 zł jest to na ten moment najciekawszy model słuchawek na rynku. Jeśli Twój chłop jest graczem polecamy również model HMC-631, jednak ich cena to lekko ponad 200 zł.

 

gta

GTA V (PC lub konsole)

Chcesz pokazać swojemu mężczyźnie że go naprawdę kochasz? Nie zrobisz tego lepiej kupując mu grę, w której będzie mógł Cie zdradzać bez wyrzutów sumienia, a przy okazji wlecieć samolotem w grupkę spokojnie jeżdżących rowerzystów. Wersja przedsprzedażowa na komputery (wysyłka w marcu) to koszt 170 zł. Jeśli Twój chłopak posiada konsole – gra jest już dostępna w cenie około 240 zł. Jeśli Cie stać, będzie Twój na kolejny rok. Oczywiście gdy nie będzie grać.

Urządzenia RC5033364053_2

Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której chłopak po otrzymaniu urządzenia którym może zdalnie sterować miałby smutną minę. Helikoptery czy samochody RC sterowane poprzez telefony na Androidzie czy iOS kosztują coraz mniej i mogą sprawić że wasze walentynki odbędą się całkowicie po myśli faceta. Urządzenia tego typu można kupić już od 60 zł na Allegro, jeśli chcecie jednak być pewni że nie traficie na bubla – proponujemy nie kupować najtańszych modeli.

 

Z innej perspektywy

51lnaACW4tL._SL1001_Etui na telefon w kształcie banana

Ten niezwykle praktyczny prezent kosztuje obecnie około 60 zł i przystosowany jest dla najnowszej serii iPhone 5. Po zakupie tego produktu wybranek zawsze będzie miał pełne kieszenie, a telefon dzięki rozwiniętej funkcji Boomerang-Phone nigdy nie wypadnie z rąk właściciela. Osobiście w redakcji nie możemy doczekać się wersji na Note 3 aby obradować nim naszego kolegę moderatora – Pawła.

Przejdź na stronę 2 aby zobaczyć propozycje dla niej

  • Xerber

    Tego „strusia” to sam z chęcią bym sobie kupił…

    • Tymson

      Polecam, do kupienia już od 48 zł :)