Lenovo S60 – wierna kopia Iphona??


Lenovo S60 jest to produkt stworzony przez bardzo cenioną oraz popularna firmę w Polsce. Model ten jak bardzo wiele sprzętów koreańskiego pochodzenia ma charakteryzować się bardzo dobrymi parametrami za rozsądną cenę. Telefon ten został zaprezentowany przez koncern w styczniu i dzisiaj trafia do sprzedaży. Jak podaje wiele serwisów, smarfton ten dostępny jest już w Rosji i można go dostać za 290 dolarów.

Za tą cenę dostaniemy urządzenie wyposażone w 5 calowy ekran o rozdzielczości 720p. Mózgiem produktu jest czterordzenowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8916 410 wykonany w 64-bitowej technologii. Wspiera go pamięć operacyjna zainstalowana w ilości 2 GB. Użytkownik na swoje dane będzie posiadał 8 GB pamięci, jeżeli jednak to za mało będzie można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD. Urządzenie zostało również wyposażone w 13-megapikselowy aparat tylny oraz 5 megapikselowy aparat przedni. Pierwszy z nich został dodatkowo wyposażony w diodę doświetlającą LED. Wszystko to będzie zasilane z akumulatora, którego pojemność wynosi 2150 mAh. Za kontrolowanie podzespołów odpowiedzialny jest Android 4.4 KitKat z autorską nakładką Vibe 2.0.

lenovos60

Telefon ten ma być dostępny w czterech kolorach i każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Niestety na razie nie wiadomo kiedy produkt Lenovo trafi na nasz rodzimy rynek, ale wszyscy zainteresowani będą mogli go kupić bez problemu w sklepach internetowych.

  • Digestryla

    Taki trend wszystkie smartfony będą wzorowane w ten kształt nie ma co porównywać do iPhone.