LeEco Le 2 Pro - znamy częściową specyfikację

LeEco Le 2 Pro – znamy częściową specyfikację


Jeszcze dzisiejszego wieczora pisaliśmy o nowym flagowym smartfonie, chińskiego producenta LeEco, a jak się okazuje nie jest to jedyna nowość jaką ta firma dla nas szykuje. Właśnie pojawiła się informacja, jakoby Le 2 Pro, był kolejnym smartfonem, nad którym LeEco pracuje.

Niestety jedynym czym w tej chwili dysponujemy, jest prawdopodobnie fragment pudełka, który został przez kogoś uchwycony na zdjęciu. Dzięki temu, możemy poznać listę parametrów jakimi dysponować ma Le 2 Pro, a ma czym się pochwalić. Szkoda, że nie poznaliśmy jego wyglądu, tak jak w przypadku Le 2, ale i tak dysponujemy jedną z najważniejszych, o ile nie najważniejszą informacją. Według parametrów na zdjęciu, nowy smartfon firmy LeEco ma zostać wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64 wbudowanej pamięci. Fani fotografii rozpieszczeni zostaną przez aparat główny 21 Mpix oraz 8 Mpix kamerkę na przodzie telefonu. Standardowe łącza komunikacyjne takie jak USB typu C, bluetooth 4.1, LTE czy GPS również znajdą w Le 2 Pro swoje miejsce. Za czas działania urządzenia ma odpowiadać akumulator o pojemności 3100 mAh. Całość zapewne będzie działać w oparciu o system operacyjny Android Marshmallow.

LeEco-Le-2-Pro

Jak widzicie LeEco Le 2 Pro będzie kolejnym ciekawie zapowiadającym się smartfonem tego chińskiego producenta, po którym widać, że ma coraz większe ambicje i pragnie zawojować rynek chiński. Czy zdobędzie się na odwagę i wejdzie na rynek europejski? Bardzo bym tego chciał, ponieważ im większa konkurencja, tym lepiej dla nas, fanów technologii.