Informacje o Lenovo Yoga 3 Pro [#IFA 2015]

Informacje o Lenovo Yoga 3 Pro [#IFA 2015]


BERLIN – 3 września 2015: Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) prezentuje dziś najnowszą linię zdobywców nagród, czyli tabletów YOGA: YOGA Tab 3 Pro oraz YOGA Tab 3. Nowa seria wyjątkowych tabletów stworzonych z myślą o miłośnikach kina oferuje wysokiej klasy usługi multimedialne przy zachowaniu niezwykle funkcjonalnych sposobów korzystania. Tablety będą również pracować w technologii AnyPen, która umożliwia pisanie na ekranie przy pomocy dowolnego elementu wykonanego z materiału przewodzącego.

YOGA Tab 3 Pro – produkt klasy premium, posiada wbudowany projektor wyświetlający obraz o przekątnej do 70″ i został zoptymalizowany pod kątem usługi Netflix. YOGA Tab 3 Pro wyposażony został w cztery silne głośniki JBL® z przodu, odtwarzające wysokiej jakości dźwięk. Po raz pierwszy zobaczymy również w tym tablecie technologię Dolby Atmos®, która daje odczucie dźwięku przemieszczającego się we wszystkich trzech wymiarach wokół słuchacza. Dodatkowo tablet będzie miał zainstalowaną aplikację Netflix, dzięki czemu można korzystać ze spersonalizowanych usług dostępnych na ekranie tabletu w wysokiej jakości HD. YOGA Tab 3 Pro pracuje również w technologii Dolby Audio – Dolby Digital Plus, z usługą transmisji strumieniowej Netflix filmów w jakości HD, zapewniającą doskonałą komunikację i głębię dźwięku w systemie Surround.

Urządzenia YOGA Tab 3 8 i 10 świetnie nadają się dla osób ceniących rozrywkę. Wyposażono je w nowe obrotowe kamery z inteligentnym sterowaniem gestami. To przydatne rozwiązanie, umożliwiające wykonywanie zdjęć i filmów pod niemal dowolnym kątem, zapewniając bardzo ciekawą perspektywę. Dzięki jednej z najbardziej wytrzymałych baterii, użytkownicy mogą teraz oglądać film za filmem bez konieczności ładowania urządzenia.

Symbole Dolby Atmos oraz podwójne D (Dolby Digital) są zastrzeżonymi znakami towarowymi Dolby Laboratories. Dolby Audio jest zastrzeżonym znakiem towarowym Dolby Laboratories.

YOGA Tab 3 Pro: Dla miłośników dobrego kina

Odtwarzanie hollywoodzkich produkcji, gier czy granie w gry komputerowe i przeglądanie sieci w YOGA Tab 3 Pro stało się znacznie przyjemniejsze dzięki nowemu projektorowi wyświetlającemu obraz o przekątnej do 70″, który obecnie można obracać pod kątem 180 stopni, odtwarzając na ścianie lub na suficie obraz o znacznie większej jasności. Przy rozmieszczeniu 299 pikseli na cal, ekran 10.1” QHD (2560×1600 pikseli) zapewnia znacznie ostrzejszy obraz oraz zdecydowanie większą głębię kolorów uzyskaną przy wykorzystaniu technologii Smart Display.

Yoga Tab 3 Pro_13

Użytkownicy tabletu mogą teraz cieszyć się wrażeniami podobnymi do przebywania w kinie bez konieczności zakładania słuchawek. Wszystko dzięki silnemu, wbudowanemu systemowi głośnikowemu JBL® typu soundbar oraz technologii Dolby Atmos®, którą po raz pierwszy zobaczymy w tej formie w tym tablecie. Aby uzyskać jeszcze większa czystość i głośność dźwięku, system soundbar został wyposażony w 4 głośniki z przodu oraz technologię Wolfson Master Hi-Fi.

YOGA Tab 3 Pro to urządzenie o eleganckim i wyjątkowym designie, wykonane z najwyższej klasy materiałów takich jak aluminium oraz skóropodobny materiał w dolnej części. Powłoka odporna na zachlapania i świetne wyważenie sprawiające, że tablet dobrze trzyma się w dłoni to kolejne cechy wyróżniające urządzenie spośród innych tabletów. Uzupełniają to wydłużony czas pracy baterii i wydajność, która pozwoli użytkownikowi na komfortowe korzystanie z niego przez cały dzień.

Yoga Tab 3 Pro_02

Aplikacja Smart Window 2.0 pozwala na pracę w trybie multitasking, dzięki któremu użytkownik ma możliwość korzystania z kilku okien, a tym samym przeprowadzania wszystkich czynności dużo szybciej. YOGA Tab 3 Pro pozwala na otwarcie aplikacji działających w tle, jak również dwóch okien na wierzchu, wraz z aplikacjami do rozmów telefonicznych, umożliwiając dopasowanie wszystkiego na ekranie. E-mail, wiadomości, YouTube – wszystko to możesz teraz mieć w zasięgu ręki.

Lenovo YOGA Tab 3 Pro jest dostępny w kolorze Puma Black, natomiast tablety YOGA Tab 3 o przekątnej 8” i 10” w kolorze Slate Black.

Produkt dostępny będzie od 30 października tego roku poprzez aktualizację over-the-air.

YOGA Tab 3: Wyjątkowe fotografie, doskonały dźwięk, wytrzymała bateria

YOGA Tab 3 to tablet dostępny w wersjach z przekątną ekranu 8” i 10” i baterią o bardzo długim czasie pracy – najlepsze rozwiązanie dla ludzi nierozstających się nigdy z tabletem. Obydwa modele stworzono z myślą o odtwarzaniu filmów i korzystaniu z aplikacji multimedialnych oraz wyjątkowej mobilności: wyposażone zostały w wyświetlacz HD (1280 x 800 pikseli) oraz przednie głośniki pracujące w technologii Dolby Atmos®. Całość waży zaledwie 466g.

YOGA Tab 3 8_05

Dzięki kamerze obrotowej z zakresem ruchu 180 stopni użytkownicy mogą wykonywać bardzo kreatywne selfie, ożywiając zdjęcia poprzez wykonywanie ich pod wcześniej nieosiągalnymi kątami, tworzącymi wyjątkową perspektywę. Wbudowana opcja sterowania gestami również ułatwia robienie zdjęć: wystarczy wykonać gest ręką i zdjęcie jest gotowe. Najwyższa w swojej klasie pojemność baterii pozwala na uzyskanie całodniowego czasu pracy urządzenia.

Yoga Tab 3 10_04

Ceny i dostępność

Tablety serii Lenovo YOGA Tab 3 zaprezentowane zostały na targach IFA 2015 w Berlinie. Tablet YOGA Tab 3 8″ dostępny będzie w cenie US$169 od 1 października 2015, YOGA Tab 3 10″ w cenie US$199 od 1 listopada 2015, natomiast YOGA Tab 3 Pro w cenie US$499 od listopada 2015 u wszystkich partnerów detalicznych Lenovo.

Zapraszamy również do obejrzenia filmów przedstawiających tablet YOGA Tab 3 Pro wraz z jego projektorem oraz serię tabletów YOGA Tab 3.

Najnowsze informacje o produktach Lenovo można uzyskać zapisując się na Lenovo RSS feeds lub odwiedzając profil Lenovo w serwisach Twitter i Facebook.