Garść informacji o Meizu Pro 6

Garść informacji o Meizu Pro 6


Jak zapewne zauważyliście, żyjemy w czasach gdy przed premierą danego urządzenia w sieci pojawiają się wszelkiego rodzaju plotki na temat jego specyfikacji, możliwości czy też zdjęcia, na których dany telefon czy też tablet został przez kogoś uwieczniony. Nie inaczej jest w przypadku nowego flagowca Meizu Pro 6, o którym dowiadujemy się coraz więcej.

Meizu-Pro-6-c

Zdjęcia, które wyciekły właśnie do internetu, według źródła, pochodzą od wiceprezydenta Meizu, czyli Li Nan, który wrzucił je na portal Weibo. Dlaczego to zrobił? Zapewne chciał zaprzeczyć wszelkim doniesieniom, że zdjęcia, które wyciekły poprzednim razem to nowy iPhone 7. Jeśli okaże się to prawdą, to możemy być praktycznie w stu procentach pewni, że Meizu Pro 6 wygląda właśnie tak, jak na przedstawionych zdjęciach. Co wiemy jeszcze o nadchodzącym flagowcu? Ma to być pierwszy smartfon na rynku, w którym zamontowany zostanie najnowszy procesor MediaTek Helio x25, czyli ulepszona wersja dziesięciordzeniowego procesora x20, w stosunku do którego podniesiono taktowanie dwóch rdzeni i układu graficznego. Plotki pojawiające się ostatnio w sieci sugerują również, że Meizu Pro 6 pojawić się ma w dwóch wersjach: 6 GB RAM/128 GB i 4 GB RAM/64 GB. Telefon ma pracować na Androidzie 6.0 Marshmallow z nakładką Flyme OS.

Meizu-Pro-6-b

Jeśli informacje o specyfikacji Meizu Pro 6 okażą się prawdziwe, to możemy spodziewać się bardzo dobrego telefonu, który na pewno nie będzie porażał nas swoją ceną. Natomiast jeśli zdjęcia pokazują oficjalny wygląd samego smartfona, to z pewnością dostaniemy urządzenie zarówno mocne jak i piękne. I co z tego, że wyglądem przypomina telefon Apple. Jeśli cena będzie zachęcająca, to Meizu może szykować się do wysyłki jednego modelu do mnie.

* na zdjęciu tytułowym przedstawiony został Meizu Pro 5

  • pietrucha

    Ciekawe kiedy będzie dostępny w POLSCE, macie jakieś info?