Doniesienia o Sony Xperia Z4

Doniesienia o Sony Xperia Z4


Minął już rok od zaprezentowania Sony Xperia Z3 Tablet i nadszedł czas na przedstawienie użytkownikom kolejnego tabletu z tej rodziny. O dziwo tym razem nie są to jakieś medialne przecieki, ale zrzuty z aplikacji Sony. Jak widzimy, są to pewne informację, a nie jak do tej pory było jakieś plotki i niedomówienia.

Również dziwi trochę posunięcia giganta, ponieważ nie zapowiedział on jakiegoś specjalnego wydarzenia na targach MWC. Wnioskując z tego, nie będzie jakieś dużej konferencji na temat nowego urządzenia, a będzie ono dostępne na zwykłych stoiskach na tej imprezie.

xperia-z4-tablet

No i konkrety się już skończyły. W sumie nie znamy dokładnej specyfikacji nowego produktu. Opis, który znajdziemy o Z4, sugeruje nam, że występuje w nim ekran 2K oraz ultraszybki procesor. Niestety na razie są to puste słowa i nie wiemy, co będzie mózgiem tabletu. Z wcześniejszych doniesień wiemy, natomiast że ekran będzie miał przekątną 12,9 cala, pamięć operacyjna będzie wynosiła 8GB a pamięci flash 64GB. Te same plotki mówiły, że rozdzielczość ekranu będzie wynosiła 3840 × 2400 pikseli, ale nie wiemy, czy są to pewne informację. Poza tym wiemy, że najprawdopodobniej tym ultraszybkim CPU będzie Qualcomm Snapdragon 810.

Nasze wszystkie wątpliwości zostaną rozwiązane 3 marca na targach i musimy jeszcze przeżyć parę tygodni w niepewności.