Acer Iconia One 10 B3-A20 dostępny na polskim rynku

Acer Iconia One 10 B3-A20 dostępny na polskim rynku


Jest to odrobinę zaskakująca informacja, ponieważ nigdzie wcześniej nie natrafiłem nawet na małą wzmiankę, jakoby firma Acer zamierzała wprowadzić to urządzenie na nasz rynek. Niemniej jednak Acer Iconia One 10 B3-A20 jest już dostępne w sklepie internetowym x-kom w cenie 549 złotych. Co dostajemy w zamian?

d

Acer Iconia One 10 został wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Za działanie urządzenia odpowiadać ma procesor MediaTek MT8163 z ukłądem graficznym Mali-T720MP2 oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Do dyspozycji użytkownika oddane zostało 16 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli będziecie chcieli robić zdjęcia przy użyciu tego tableta, to Acer Iconia One 10 B3-A20 oferuje dwa aparaty – przedni 2 Mpix natomiast tylny 5 Mpix. Acer wyposażył swoje najnowsze urządzenie w standardowe złącza komunikacyjne, takie jak Bluetooth czy też Wi-Fi. Niestety zabrakło tutaj miejsca dla chociażby obsługi GPS i 3G, ale w tej cenie nie jest to do tej pory standardem. Za czas działania odpowiadać ma akumulator o pojemności 6100 mAh. Acer Iconia One 10 B3-A20 wyposażony został w system operacyjny Android Lollipop w wersji 5.1.

e

Jak już wcześniej wspomniałem, tablet o wymiarach 260 x 170 x 10 mm i wadze 565 gramów można nabyć za 549 złotych. Na pewno urzeknie on niektórych swoich wyglądem, ponieważ producent zastosował tutaj połączenie białej przedniej obudowy oraz niebieskiej tylnej. Sami przekonajcie się, że to połączenie jest naprawdę ładne. Nie jest to może high-endowy sprzęt, ale Acer Iconia One 10 B3-A20 z pewnością przykuwa oko swoim wyglądem.

  • Paweł Janiak

    Dobrymi parametrami cechuję się Samsung Tab S2 występujący w dwóch wersjach – 8″ i 9,7″. Dodatkowo ma on możliwość ustawienia czarno białego ekranu, co wydłuża czas pracy na jednym ładowaniu oraz ułatwia czytanie ebooków. Ambasador marki Samsung

  • Ewelina Letka

    Witam, właśnie kupiłam Acer Iconia 10 i zamiast icony wejścia do menu głównego mam aplikacje Iconia – do czyszczenia zawartości tabletu. Czy orientuje się ktoś jak mogę to zamienić? Nie mam pojęcia jak inaczej mogę wejścia do menu.